0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Spausdinti
Formuojantis trikotažas

  • Net Holivudo žvaigždės neturi idealios figūros – gražiai atrodyti joms padeda tinkamai parinktas figūrą formuojantis bei liekninantis apatinis trikotažas. Dažnai net labiau nei apkūnioms jo reikia lieknoms, tačiau atsikišusį pilvuką  ar kitus nedidelius figūros trūkumus paslėpti norinčioms moterims.
  • Pirkdamos figūrą formuojantį trikotažą atsižvelkite į savo figūros tipą ir į tai, kokius figūros trūkumus norite paslėpti. Rinkitės tokį figūrą formuojantį apatinį trikotažą, kuris geriausiai tiks prie Jūsų mėgstamų drabužių.
  • Atkreipkite dėmesį ir į formavimo (kompresijos) lygį - tai svarbu renkantis liekninančius apatinius kasdieniniam nešiojimui ar ypatingai progai.
  • Figūrą formuojančio apatinio trikotažo dydis turi atitikti Jūsų nešiojamų drabužių dydį. Nors perspektyva įsigyti mažesnio dydžio trikotažą yra viliojanti, tokie apatiniai ne tik bus labai nepatogūs, bet ir susiraitys Jums ant juosmens ar įsirėš į odą.
Kaip išsirinkti formuojantį trikotažą pagal figūros tipą ir formavimo lygį

Kilus klausimams ar abejonėms rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų specialistais telefonu +370 686 17010, el. paštu info@tylaris arba apsilankyti parduotuvėje "Silueta" V. Grybo g. 17, Vilniuje ir mes padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą.


Rodoma 1 - 18 iš 62

Control Body GOLD balti  šortai
-30%
 
(0)
Control Body YOUNG  tamprės
TOP
 
(5)
Control Body YOUNG šortukai
-30%
12,56 € 17,94 €
 
(0)

Rodoma 1 - 18 iš 62