0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Spausdinti
Sportui ir kelionėms

  • 80% sportuojančių moterų nėra girdėjusios, kad skirtingo intensyvumo sporto rūšims rekomenduojamos specialios skirtingo prilaikymo liemenėlės, o 44% moterų sportuodamos iš viso nedėvi specialių sportinių liemenėlių. Tuo tarpu intensyviau sportuojant be specialios liemenėlės  traumuojami krūtis prilaikantys raumenys ir raiščiai, gali atsirasti diskomfortas ir skausmas. Per ilgesnį laiką išsitampo ir krūtų oda ir poodinis audinys, jos gali prarasti formą ir stangrumą. Daugiau apie sportines liemenėles.
  • Kompresinės mikromasažinės kojinės, blauzdinės ar tamprės sportuojant suteikia tonuso ir energijos, prilaiko sąnarius, skatina kraujo cirkuliaciją, mažina pieno rūgšties kaupimąsi kojose bei dėl to po intensyvesnių treniruočių atsirandančius raumenų skausmus.
  • Reguliariai sportuojant dėvimos mikromasažinės tamprės mažina celiulitą.
  • Ilgų kelionių automobiliu ir lėktuvu metu pablogėja kraujotaka kojų venose, susidaro prielaidos vystytis kojų venų išsiplėtimui ir trombozėms. Todėl kompresines kojines kelionių metu rekomenduojama dėvėti net ir tiems, kas neturi jokių venų nepakankamumo požymių (testas).

Rodoma 1 - 18 iš 32

"Active" 2 maišelių rinkinys
-6,22 €
 
(0)
"Holiday kit" 2 maišelių rinkinys
-5,42 €
 
(0)
Gilsa Paris "Monaco Duet"
-5,82 €
26,62 € 32,44 €
 
(0)
Gilsa Paris "Monaco Trio"
-12,36 €
36,30 € 48,66 €
 
(0)

Rodoma 1 - 18 iš 32